Reklam

Bitlis Tatvan Haber okuyucularına en hızlı güvenli ve sağlıklı bir şekilde Yerel Güncel Son Dakika haberleri siz değerli okuyucularına aktarmayı amaçlamaktadır.

Neden Bitlis Tatvan Haber?

Bitlis Tatvan Haber Nisan 2017’de açılan,açıldığı günden itibaren gerek içeriği, gerek tasarımıyla özgünlüğünü ve kalitesini koruyan bir Haber Sitesidir. Bulunduğu bölgede ve ülke genelinde hızla okur sayısı artmakta ve ün salmaktadır.

Reklam Çözümleri

Farklı büyüklükte ve türde siteler veya firmaların ihtiyaçlarını düşünerek çeşitli reklam seçenekleri sunuyoruz. Bunlar:

- Advertorial İçerik: Sitenizin, firmanızın, ürününüzün veya hizmetinizin tanıtımının yer aldığı içeriği Bitlis Tatvan Haber’de yayınlayarak okuyuculara ulaştırıyor, sosyal imleme sitelerine ekliyor, binlerce takipçisi sosyal medya hesaplarında paylaşıyoruz. Advertorial içerikler silinmez, Bitlis Tatvan Haber yayında olduğu sürece yayında kalır. Nitelikli backlink, trafik ve itibar çalışmalarınız için ideal reklam türüdür.


- Banner reklamları: Sitenizi, firmanızı, ürününüzü veya hizmetinizi tanıtmanın en etkili yollarından biri de her ay onbinlerce kişinin ziyaret ettiği Bitlis Tatvan Haber’e banner reklamları vermektir. Banner reklamlarının en büyük avantajı tüm sayfalarda gözüküyor olmasıdır. 3 farklı boyutta banner kabul ediyoruz.

     * 125 x 125 banner;
     * 250 x 250 banner;


Çekiliş Sponsorluğu: Tanıtmak istediğiniz bir ürün veya hizmet varsa bunu Bitlis Tatvan Haber okuyucuları  arasında yapılacak bir çekilişle tanıtabilirsiniz.

Ücretlendirme:

- Advertoriak içerik: 40 TL (Yazıyı, okuyucunun ilgisini çekecek şekilde yazarım)
- 250x250 banner: 40 TL/Ay (Uzun dönem çalışmalarda indirim uygulanır)
- 125x125 banner: 30 TL/Ay (Uzun dönem çalışmalarda indirim uygulanır)
- Çekiliş sponsorluğu  : Çekilişte verilecek hediyenin sayısı ve değerine göre tanıtım çalışmasının çapı artar.

Yeterli gelmediyse size özel çözümler üretebiliriz. Detaylar için İletişim adresinden bize ulaşabilirsiniz.
Yorum Gönder

Yeni yorumlara izin verilmiyor.
[blogger][facebook]

Bitlis Haberleri, Bitlis Haber, Son Dakika Bitlis Tatvan Haberleri - Bitlis Tatvan Haber

Son Dakika Bitlis Haberleri,Bitlis, Bitlis Haber, Tatvan, Tatvan Haberleri, Ahlat, Ahlat Haberleri, Adilcevaz, Adilcevaz Haberleri,Hizan, Hizan Haberleri,Mutki, Mutki Haberleri,Güroymak, Güroymak Haberleri, Van Haberleri Sitesi. https://www.bitlistatvanhaber.com/

İletişim Formu

Ad

E-posta *

Mesaj *

Blogger tarafından desteklenmektedir.
Javascript Devre Dışı BırakLütfen Tüm Widget'ı Görmek İçin Javascript'i Etkinleştirin