Künye

Sahibi ve Genel Yayın Yönetmeni

Mehmet Fatih DURSUN
İletişim: Mail Gönder 

Haber Müdürü

Mehmet Fatih DURSUN
İletişim: Mail Gönder


Haber Editörü

Yunus GÜL
İletişim: Mail Gönder 

&

Mehmet Fatih DURSUN
İletişim: Mail Gönder 

Yazılım /Software
 Blogger Template Style
Name: MFD Haber
Version:   2.0.1
Design by : Mehmet Fatih DURSUN
Bitlis Tatvan Haber; her konudan önemli son dakika gelişmelerini hızlı bir şekilde ziyaretçilere sunmak amacıyla oluşturulmuş bir haber portalıdır.

İLKELERİMİZ

Tarafsızlık:

Sitemizde yayınlanan haberlere tam bir tarafsızlık içinde yaklaşmaktayız.

Açıklık:

Hiç bir haberi arka plana atmayıp her ne olduysa size sunmaktayız. Hiç bir olayı arka plana atmıyoruz ve hiç bir şeyi gözlerden kaçırmamaya söz veriyoruz.

Yorumsuz Habercilik:

Hiç bir habere doğrudan veya dolaylı bir şekilde yorum katmıyor, size sadece meydana gelen olayı sunuyoruz.

Gizlilik Politikası

© Copyrigth 2018 Bitlis Tatvan Haber tüm hakları saklıdır. Kod, haber, resim, röportaj gibi her türlü içeriğinin tüm telif hakları Bitlis Tatvan Haber'e aittir. Bitlis Tatvan Haber sitesinde yer alan bütün yazılar, materyaller, resimler, ses dosyaları, animasyonlar, videolar, dizayn, tasarım ve düzenlemelerimizin telif hakları 5846 numaralı yasa telif hakları korunmaktadır. Bunlar Bitlis Tatvan Haber'in yazılı izni olmaksızın ticari olarak herhangi bir şekilde kopyalanamaz, dağıtılamaz, değiştirilemez, yayınlanamaz. İzinsiz ve kaynak belirtilmeksizin kopyalama ve kullanımı yapılamaz.

Privacy Policy

We will keep your information confidential except where disclosure is required or permitted by law (for example to government bodies and law enforcement agencies). Generally, we will only use your information within the Bitlis Tatvan Haber. However, sometimes the Bitlis Tatvan Haber uses third parties to process your information. Bitlis Tatvan Haber requires these third parties to comply strictly with its instructions and the Bitlis Tatvan Haber requires that they do not use your personal information for their own business purposes, unless you have explicitly consented to the use of your personal information in this way. When you interact with the Bitlis Tatvan Haber we sometimes receive personal information about you. For example, if you write to us or sign up to a newsletter, you might tell us who you are, how we can contact you and what you think of the Bitlis Tatvan Haber and its services. When you use Bitlis Tatvan Haber online services, we use cookies and collect IP addresses. You can find out more about this in the Bitlis Tatvan Haber cookies section of our full Privacy Policy.


Hukuka Aykırılık Bildirimi

Sitemiz https://www.bitlistatvanhaber.com’un yayınlarında, hukuka, yasaya, telif haklarınıza ve kişilik haklarınıza saygılı bir biçimde yayın yapmayı amaç edinmiş olup, 5651 sayılı yasa gereği “içerik sağlayıcı” olarak hizmet vermektedir. Bu sebepten yayın organları tarafından yayınlanan haberleri okurlarımıza aktarmaya çalışmakta olduğumuzdan hukuka aykırı görülen içerikleri kontrol etme yükümlülüğümüz yoktur. Sitemiz “uyar ve kaldır” prensibi ile işlem yaptığından, herhangi bir haber ile kişiliğinize, şirketinize, telif haklarınıza, eserlerinize veya yasal haklarınızın çiğnendiğini düşünen hak sahipleri iletişim sayfası üzerinden bize ulaşabilirler. Talep ve şikayetler incelenecek ve ihlal olması durumunda gerekli içerikler kaldırılacaktır.

Yasal Uyarılar

Yorumlar

Bitlis Tatvan Haber'de yer alan yazılara yorum gönderirken aşağıda belirtilen koşullara uymayı baştan kabul etmiş sayılmaktasınız:

Bitlis Tatvan Haber'e gönderilen yorumlar her hangi bir denetimden geçmeden yayınlamaktadır. Bu nedenle yayınlanan yorumların hiçbir hukuki ve cezai sorumluluk kabul etmemekteyiz. Bu durumdan doğabilecek her türlü hukuki ve cezai sorumluluk münhasıran yorumu yazan kullanıcıya aittir.

- Kullanıcıların gönderdiği yorumlar genel ahlaka, yürürlükteki tüm yasa ve yönetmeliklere, etik kurallara ve Bitlis Tatvan Haber'ın genel yorum kullarına uygun olmalıdır. Aksi halde hiçbir uyarı olmadan silinebilir.

İletişim

Bitlis Tatvan Haber'e erişen ya da faydalanan bütün ziyaretçiler, bu kullanım şartlarını baştan kabul etmiş sayılacaklardır. Bitlis Tatvan Haber’e ait iletişim bilgilerine iletişim sayfasından ulaşabilirsiniz.

 Bitlis Tatvan Haber

Yorum Gönder

Yeni yorumlara izin verilmiyor.
[blogger][facebook]

Bitlis Haberleri, Bitlis Haber, Son Dakika Bitlis Tatvan Haberleri - Bitlis Tatvan Haber

Son Dakika Bitlis Haberleri,Bitlis, Bitlis Haber, Tatvan, Tatvan Haberleri, Ahlat, Ahlat Haberleri, Adilcevaz, Adilcevaz Haberleri,Hizan, Hizan Haberleri,Mutki, Mutki Haberleri,Güroymak, Güroymak Haberleri, Van Haberleri Sitesi. https://www.bitlistatvanhaber.com/

İletişim Formu

Ad

E-posta *

Mesaj *

Blogger tarafından desteklenmektedir.
Javascript Devre Dışı BırakLütfen Tüm Widget'ı Görmek İçin Javascript'i Etkinleştirin