Tatvan'da “Öğrenme Şenliği” Düzenlendi

Tatvan'da “Öğrenme Şenliği” Düzenlendi


Tatvan'da Halk Eğitimi Müdürlüğü tarafından “Öğrenme Şenliği” düzenlendi.

Tatvan Van Gölü sahilinde düzenlenen etkinlik saygı duruşu ve İstiklal Marşı’nın okunmasıyla başladı. Ardından ise halk oyunları ve sportif gösteriler sunuldu. Yapılan gösterilerin ardından ise Halk Eğitim Merkezi kursiyerlerinin yıl boyunca yapmış olduğu el emeği göz nuru ürünlerin yer aldığı serginin açılışı yapıldı. Açılış kurdelesinin kesilmesinin ardından Tatvan Kaymakamı Mehmet Ali Özkan, beraberindekilerle birlikte sergiyi gezdi. Sergi ziyaretinin ardından ise Kaymakam Mehmet Ali Özkan tarafından Halk Eğitim Merkezi kursiyerlerine belgeleri takdim edildi.

Düzenlenen etkinliğe Kaymakam Mehmet Özkan ve eşi Arzu Özkan Hanımefendi, kamu kurum amirleri ve eşleri, sivil toplum kuruluşu temsilcileri, öğretmenler, kursiyerler ve çok sayıda vatandaş katıldı.


Kaynak: Tatvan KaymakamlığıYazar Hakkında:

Yorum Gönder

[blogger][facebook]

Bitlis Haberleri, Bitlis Haber, Son Dakika Bitlis Tatvan Haberleri - Bitlis Tatvan Haber

Son Dakika Bitlis Haberleri,Bitlis, Bitlis Haber, Tatvan, Tatvan Haberleri, Ahlat, Ahlat Haberleri, Adilcevaz, Adilcevaz Haberleri,Hizan, Hizan Haberleri,Mutki, Mutki Haberleri,Güroymak, Güroymak Haberleri, Van Haberleri Sitesi. https://www.bitlistatvanhaber.com/

İletişim Formu

Ad

E-posta *

Mesaj *

Blogger tarafından desteklenmektedir.
Javascript Devre Dışı BırakLütfen Tüm Widget'ı Görmek İçin Javascript'i Etkinleştirin