Tatvan Kaymakamı iftarda Üzel ailesinin misafiri oldu

Tatvan Kaymakamı iftarda Üzel ailesinin misafiri oldu.


Tatvan Kaymakamı Sayın Mehmet Ali Özkan, Tatvan Dumlupınar Mahallesinde ikamet eden Üzel ailesinin iftar sofrasına konuk oldu.


Tatvan Kaymakamlığından yapılan açıklamada; "İlçe Kaymakamımız Sayın Mehmet Ali Özkan, ilçemiz Dumlupınar Mahallesinde ikamet eden Üzel ailesinin iftar sofrasına konuk oldu.

Ramazan ayı dolayısıyla zaman zaman aileleri evlerinde ziyaret eden Kaymakamımız Sayın Mehmet Ali Özkan, bu kapsamda bu kez ziyaret ettiği ilçemizdeki yetim ailelerden Üzel ailesinin iftarda misafiri oldu. İftar sofrasına konuk olduğu Üzel ailesinin sorun ve sıkıntılarını dinleyen Kaymakamımız Sayın Mehmet Ali Özkan, iftarını ise kendisiyle sofralarını paylaşan Üzel ailesi ile birlikte açtı.

Ailenin evde bulunan çocuklarıyla da yakından ilgilenen Kaymakamımız Sayın Mehmet Ali Özkan, ihtiyaç sahibi ailelere her zaman kapılarının sonuna kadar açık olduğunu ifade ederek, misafirperverliklerinden ötürü aileye teşekkürlerini iletti.

Üzel ailesi ise ziyaretten ve Kaymakamımız Sayın Mehmet Ali Özkan’ı misafir etmekten dolayı duydukları memnuniyeti dile getirerek, ilgi ve alakadan ötürü teşekkürlerini ilettiler.

Ziyarette Kaymakamımız Sayın Mehmet Ali Özkan’a İlçemiz Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Vakfı Müdürü Mesut Karaman ve İlçe Milli Eğitim Müdürü Abdullah Yüzer eşlik etti." ifadeleri kullanıldı.
Yazar Hakkında:

Yorum Gönder

[blogger][facebook]

Bitlis Haberleri, Bitlis Haber, Son Dakika Bitlis Tatvan Haberleri - Bitlis Tatvan Haber

Son Dakika Bitlis Haberleri,Bitlis, Bitlis Haber, Tatvan, Tatvan Haberleri, Ahlat, Ahlat Haberleri, Adilcevaz, Adilcevaz Haberleri,Hizan, Hizan Haberleri,Mutki, Mutki Haberleri,Güroymak, Güroymak Haberleri, Van Haberleri Sitesi. https://www.bitlistatvanhaber.com/

İletişim Formu

Ad

E-posta *

Mesaj *

Blogger tarafından desteklenmektedir.
Javascript Devre Dışı BırakLütfen Tüm Widget'ı Görmek İçin Javascript'i Etkinleştirin