Kuran Kursu öğrencileri için mezuniyet programı düzenlendi

Kuran Kursu öğrencileri için mezuniyet programı düzenlendi


İlçe Tatvan Müftülüğümüze bağlı Kuran Kurslarında eğitimlerini tamamlayan 4-6 yaş grubu Kuran Kursu öğrencileri için mezuniyet programı düzenlendi.

Tatvan Kaymakamlığından yapılan açıklamada; "Tatvan Kültür Merkezinde düzenlenen minik öğrencilerin Kuran’ı Kerim Tilavetiyle başladı, yaklaşık 160 öğrencili kursiyerlerin hazırladığı ilahiler, sema gösterisi ve okunan dualar ile devam etti. Akabinde ise İlçe Kaymakamımız Sayın Mehmet Ali Özkan, İl Müftüsü Mehmet Faysal Geylani ve İlçe Müftüsü Mehmet Ekinci tarafından birer konuşma yapıldı.

Yapılan hizmetlerden ötürü ilçe Müftülüğümüze teşekkürlerini ileten Kaymakamımız Sayın Mehmet Ali Özkan, Kursların ve kursiyerlerin çoğalması temennisinde bulundu.

İlçe Müftüsü Mehmet Ekinci ise, Müftülük olarak yürüttükleri çalışmalardan bahsederek, emeği geçenlere teşekkürlerini iletti.

Yapılan konuşmaların ardından İlçe Müftüsü Mehmet Ekinci tarafından Kaymakamımız Sayın Mehmet Ali Özkan, İl Müftüsü Mehmet Faysal Geylani ve kurs hocalarına hediye takdiminde bulunuldu." ifadeleri kullanıldı.

Yazar Hakkında:

Yorum Gönder

[blogger][facebook]

Bitlis Haberleri, Bitlis Haber, Son Dakika Bitlis Tatvan Haberleri - Bitlis Tatvan Haber

Son Dakika Bitlis Haberleri,Bitlis, Bitlis Haber, Tatvan, Tatvan Haberleri, Ahlat, Ahlat Haberleri, Adilcevaz, Adilcevaz Haberleri,Hizan, Hizan Haberleri,Mutki, Mutki Haberleri,Güroymak, Güroymak Haberleri, Van Haberleri Sitesi. https://www.bitlistatvanhaber.com/

İletişim Formu

Ad

E-posta *

Mesaj *

Blogger tarafından desteklenmektedir.
Javascript Devre Dışı BırakLütfen Tüm Widget'ı Görmek İçin Javascript'i Etkinleştirin