Güroymak'ta Mahalle Yollarına Parkeleme Çalışması Yapılıyor

Güroymak'ta Mahalle Yollarına Parkeleme Çalışması Yapılıyor


Güroymak Belediyesi, Mahalle yollarına parke taşı döşemeye devam ediyor.

Güroymak Belediyesinden yapılan açıklamada; "Kaymakam ve Belediye Başkanımız Sayın Ufuk Özen Alibeyoğlu'nun talimatları doğrultusunda başlatılan çalışmalar sayesinde ilçenin çehresi değişiyor. Altyapıdan üstyapıya birçok çalışmanın aynı anda koordineli olarak yürütülüyor. Yatırım ve çalışmalar sayesinde ilçe âdete şantiye alanına dönerken, yapılan yatırımlar halktan da büyük destek ve takdir görüyor.

İlçe genelinde yürütülen çalışmalarla ilgili değerlendirmede bulunan Kaymakam ve Belediye Başkanımız Sayın Ufuk Özen Alibeyoğlu, Belediye imkanlarını ilçe halkının hizmetine sunduklarını söyledi. İlçede altyapı ve üstyapı olmak üzere birçok alanda çalışmalar yapıldığını kaydeden Alibeyoğlu, Güroymak'ın hak ettiği konuma gelmesi için canla başla çalıştıklarını ifade etti. Alibeyoğlu, İlçemizin hak ettiği konuma gelmesi ve gerekli yatırımları alması için mesai kavramı gözetmeksizin gece gündüz çalışma yürütüyoruz. Bu çalışmalar sayesinde ilçemiz uzun yıllar sonra adeta bir şantiye alanına dönmüş durumda. İlçemiz dört bir yanında aciliyet durumuna göre çalışmalar yürütülüyor. Projelendirilen çalışmalar bir bir hayata geçiriliyor.

Belediye Başkanı Alibeyoğlu, Belediye çalışmalarımız Haydar Mahallesi 212. sokak 250 uzunluk, 15 metre genişliğinde, Kümbet Mahallesi 319. Sokak, 500 uzunluk, 10 metre genişliğinde, Kümbet Mahallesi, 214. Sokak, 200 uzunluk, 15 metre genişliğindeki yollarımızı bitirilerek halkımızın hizmetine sunduk Bu çalışmalar için mesai kavramı gözetmeksizin çalışma yürütüyoruz. Diğer yol çalışmalarımız son hızıyla devam ediyor. Belediyecilik hizmetleri anlamında ilçemizin ne ihtiyacı varsa bu ihtiyaçları bir bir gidermek için çalışıyoruz. Amacımız ilçemizi hak ettiği konuma taşıyarak, halkımıza hizmetlerin en iyisini götürmektir. Bunun içinde inşallah çalışmalarımızı aralıksız sürdüreceğiz" diye konuştu.
Yazar Hakkında:

Yorum Gönder

[blogger][facebook]

Bitlis Haberleri, Bitlis Haber, Son Dakika Bitlis Tatvan Haberleri - Bitlis Tatvan Haber

Son Dakika Bitlis Haberleri,Bitlis, Bitlis Haber, Tatvan, Tatvan Haberleri, Ahlat, Ahlat Haberleri, Adilcevaz, Adilcevaz Haberleri,Hizan, Hizan Haberleri,Mutki, Mutki Haberleri,Güroymak, Güroymak Haberleri, Van Haberleri Sitesi. https://www.bitlistatvanhaber.com/

İletişim Formu

Ad

E-posta *

Mesaj *

Blogger tarafından desteklenmektedir.
Javascript Devre Dışı BırakLütfen Tüm Widget'ı Görmek İçin Javascript'i Etkinleştirin