Tatvan'da “Tanıtım Günleri” Toplantısı Yapıldı

Tatvan'da “Tanıtım Günleri” Toplantısı Yapıldı


Bitlis Valiliği öncülüğünde 10 – 13 Mayıs tarihleri arasında Ankara’da düzenlenecek olan “Bitlis tanıtım günleri” ile ilgili istişare toplantısı düzenlendi.

Tatvan ilçe Kaymakamı Sayın Mehmet Ali Özkan başkanlığında Tatvan Ticaret ve Sanayi Odası’nda düzenlenen toplantıda ilçenin tanıtımı için neler yapılabileceği üzerine fikir alışverişinde bulunuldu. Yapılan toplantı neticesinde Tatvan Kaymakamlığı, Tatvan Belediyesi, Tatvan Ticaret ve Sanayi Odası, Tatvan Esnaf ve Sanatkarlar Odası, Tatvan Ziraat Odası, Tatvan Şoförler ve Otomobilciler Odası ve Tatvan Esnaf ve Sanatkarlar Kredi ve Kefalet Kooperatifi’nden oluşan ilçedeki kurum ve odaların tek çatı altında birleşerek tanıtıma tam destek vermesi ve tanıtım ekibinin oluşturularak, gerekli hazırlıkların tamamlanması kararlaştırıldı.

Toplantı sonunda kısa bir değerlendirme konuşması yapan Kaymakam Sayın Mehmet Ali Özkan, daha öncesinde İstanbul Maltepe’de düzenlenen tanıtım günlerinde ilçemizin en iyi şekilde tanıtıldığını anımsatarak, Ankara’da da bu tanıtımın en üst seviyede yapılabilmesi için hazırlık çalışmalarının startının verildiğini söyledi.

Tanıtım günleri için ilçe olarak diğer kurum ve odalarla birlikte hummalı bir çalışma yürütüleceğini kaydeden Kaymakam Sayın Mehmet Ali Özkan, Ankara’da ilçemizi her yönüyle en iyi şekilde tanıtmayı hedeflediklerini ifade etti.

Tanıtım günleri süresinde ilçenin mutfağını, tarihini, kültürünü, turizmini ve diğer değerlerini her yönüyle en iyi şekilde tanıtacaklarını vurgulayan Kaymakam Sayın Mehmet Ali Özkan, şimdiden herkesi tanıtım günlerine davet etti.

Kaymakam Sayın Mehmet Ali Özkan başkanlığında düzenlenen toplantıya Belediye Başkanı Fettah Aksoy, Tatvan Ticaret ve Sanayi Odası Başkan Yardımcısı Cengiz Şahin, Tatvan Esnaf ve Sanatkarlar Odası Başkanı Ecvet Avcı, Tatvan Şoförler ve Otomobilciler Odası Başkanı Naim Artıkboğa, Tatvan Ziraat Odası ve Tatvan Esnaf ve Sanatkarlar Kredi ve Kefalet Kooperatifi Başkanı Mehmet Şefik Kızılca, Tatvan Belediye Başkan Yardımcısı Halis Başaran ve Tatvan Ticaret ve Sanayi Odası yönetim kurulu ve meclis üyeleri katıldı.
Kaynak: Tatvan Kaymakamlığı
Yazar Hakkında:

Yorum Gönder

[blogger][facebook]

Bitlis Haberleri, Bitlis Haber, Son Dakika Bitlis Tatvan Haberleri - Bitlis Tatvan Haber

Son Dakika Bitlis Haberleri,Bitlis, Bitlis Haber, Tatvan, Tatvan Haberleri, Ahlat, Ahlat Haberleri, Adilcevaz, Adilcevaz Haberleri,Hizan, Hizan Haberleri,Mutki, Mutki Haberleri,Güroymak, Güroymak Haberleri, Van Haberleri Sitesi. https://www.bitlistatvanhaber.com/

İletişim Formu

Ad

E-posta *

Mesaj *

Blogger tarafından desteklenmektedir.
Javascript Devre Dışı BırakLütfen Tüm Widget'ı Görmek İçin Javascript'i Etkinleştirin