TATSO Yönetimi Teşekkür ziyaretlerine Ahlat’tan başladı

TATSO Yönetimi Teşekkür ziyaretlerine Ahlat’tan başladıGeçtiğimiz hafta sonu yapılan seçimle 7 meslek grubunun tamamını kazanarak yeniden güven tazeleyen TATSO Başkanı Sayın Bilal Adabağ, üyelerine yönelik “teşekkür” ziyaretlerine başladı.

Yönetimi ile birlikte teşekkür ziyaretlerine ilk olarak Ahlat'tan  başlayan Başkan Sayın Bilal Adabağ, üyelerini tek tek işyerlerinde ziyaret ederek dua ve desteklerinden ötürü teşekkürlerini iletti.
Başkan Sayın Bilal Adabağ ve yönetimini yoğun bir teveccüh ile karşılayan Ahlat ilçesindeki üyeler ise, ziyaretten duydukları memnuniyeti dile getirerek, TATSO Başkanı Sayın Bilal Adabağ ve yönetimine tebrik ve başarı dileklerini ilettiler.
Öte yandan; Oda Başkanı Sayın Bilal Adabağ ve yönetim ekibi Ahlat ilçesindeki ziyaretler kapsamında Ahlat Belediye Başkanı Sayın A.Mümtaz Çoban ve Ahlat Kaymakamı Sayın Mustafa Akgül’e iade-i ziyarette bulundu. Ardından ise, Polis Haftası dolayısıyla Ahlat ilçe Emniyet Müdürlüğü’nü ziyaret ederek, İlçe Emniyet Müdürü Erdem Yaban ve ilçe emniyet müdürlüğünde görevli polis memurlarının polis haftasını kutladı.
TATSO yönetimi “teşekkür” ziyaretleri kapsamında 13 Nisan Perşembe günü ise Adilcevaz ilçesindeki üyelerine yönelik ziyaretler gerçekleştirecek.

Yazar Hakkında:

Yorum Gönder

[blogger][facebook]

Bitlis Haberleri, Bitlis Haber, Son Dakika Bitlis Tatvan Haberleri - Bitlis Tatvan Haber

Son Dakika Bitlis Haberleri,Bitlis, Bitlis Haber, Tatvan, Tatvan Haberleri, Ahlat, Ahlat Haberleri, Adilcevaz, Adilcevaz Haberleri,Hizan, Hizan Haberleri,Mutki, Mutki Haberleri,Güroymak, Güroymak Haberleri, Van Haberleri Sitesi. https://www.bitlistatvanhaber.com/

İletişim Formu

Ad

E-posta *

Mesaj *

Blogger tarafından desteklenmektedir.
Javascript Devre Dışı BırakLütfen Tüm Widget'ı Görmek İçin Javascript'i Etkinleştirin