Tatvanlı Görme Engelli Hafız Herkesi Kendine Hayran Bırakıyor.


Tatvanlı Görme Engelli Hafız Herkesi Kendine Hayran Bırakıyor.


Bitlis'in Tatvan ilçesinde doğuştan görme engelli olmasına rağmen 9 ayda hafız olan Şükrü Canpolat, kusursuz sesi ve kıraati ile dinleyen herkesi kendine hayran bırakıyor.


2013 yılında  Doğu Anadolu Bölgesi'nde katıldığı hafızlık yarışmasında bölge birinci olan Şükrü Canpolat,  Türkiye finallerine katılmaya hak kazandı. Ancak maddi imkansızlıktan dolayı yarışmaya katılamayan Canpolat, birçok hafızlık ve Kur'ân-ı Kerim yarışmalarına başvurduysa bütün kapılar yüzüne kapatıldı.

Son çare olarak amcasının da desteğiyle  Nihat Hatipoğlu'na ulaşan Canpolat, yeteneğiyle Nihat Hatipoğlu ve Said Hatipoğlu'nu da kendine hayran bıraktı. Şükrü'nün hafızlık için biçilmiş kaftan olduğunu belirten Hatipoğlu, "Devletin bu gence mutlaka destek olması gerekiyor" dedi.


Çok istediği Nihat Hatipoğlu'nu gören Şükrü Canpolat'ın bir isteğide ünlü ilahiyatçının programına çıkıp Kur'an tilaveti yapmak.


Şükrü Canpolat açmış olduğu youtube kanalında dinleyenlere Kur'an tilaveti vermeye devam ediyor. Youtube kanalına ulaşmak için tıklayınız.
Yazar Hakkında:

Yorum Gönder

[blogger][facebook]

Bitlis Haberleri, Bitlis Haber, Son Dakika Bitlis Tatvan Haberleri - Bitlis Tatvan Haber

Son Dakika Bitlis Haberleri,Bitlis, Bitlis Haber, Tatvan, Tatvan Haberleri, Ahlat, Ahlat Haberleri, Adilcevaz, Adilcevaz Haberleri,Hizan, Hizan Haberleri,Mutki, Mutki Haberleri,Güroymak, Güroymak Haberleri, Van Haberleri Sitesi. https://www.bitlistatvanhaber.com/

İletişim Formu

Ad

E-posta *

Mesaj *

Blogger tarafından desteklenmektedir.
Javascript Devre Dışı BırakLütfen Tüm Widget'ı Görmek İçin Javascript'i Etkinleştirin