Başarılı Sporculardan Kaymakama Ziyaret


Başarılı Sporculardan Kaymakama Ziyaret


Bitlis genelinde yapılan okullar arası satranç turnuvasında dereceye giren Tatvan ilçesindeki öğrenciler Tatvan Kaymakamı Sayın Mehmet Ali Özkan’ı ziyaret etti.
Başarılı sporcuları öğretmenleriyle birlikte makamında kabul eden Kaymakam Sayın Mehmet Ali Özkan, Bitlis genelinde yapılan okullar arası satranç turnuvasında toplam 30 madalyanın 24’ünü alarak büyük bir başarı elde eden öğrencilere tebrik ve teşekkürlerini iletti.
Elde edilen başarının önemine vurgu yapan Kaymakam Sayın Mehmet Ali Özkan, diğer tüm branşlarda olduğu gibi satrançta da büyük başarı elde edilmesinin oldukça sevindirici olduğunu söyledi.
Ziyarette sporculara bol bol tavsiye ve nasihatlerde bulunarak öğrencilerden hem spor aktivitelerine hem de derslerine yoğunlaşmalarını isteyen Kaymakam Sayın Mehmet Ali Özkan, kendilerinin de şimdiye kadar olduğu gibi bundan sonra da spora ve sporcuya gereken önemi ve desteği sunmaya devam edeceklerini ifade etti.
Öğrencilerin elde etmiş olduğu her başarıda ayrıca gururlandıklarını kaydeden Kaymakam Sayın Mehmet Ali Özkan, öğrencilere ve öğretmenlerine tebrik ve teşekkürlerini ileterek, başarılarının devamını diledi.
Kaynak: Tatvan Kaymakamlığı

Yazar Hakkında:

Yorum Gönder

[blogger][facebook]

Bitlis Haberleri, Bitlis Haber, Son Dakika Bitlis Tatvan Haberleri - Bitlis Tatvan Haber

Son Dakika Bitlis Haberleri,Bitlis, Bitlis Haber, Tatvan, Tatvan Haberleri, Ahlat, Ahlat Haberleri, Adilcevaz, Adilcevaz Haberleri,Hizan, Hizan Haberleri,Mutki, Mutki Haberleri,Güroymak, Güroymak Haberleri, Van Haberleri Sitesi. https://www.bitlistatvanhaber.com/

İletişim Formu

Ad

E-posta *

Mesaj *

Blogger tarafından desteklenmektedir.
Javascript Devre Dışı BırakLütfen Tüm Widget'ı Görmek İçin Javascript'i Etkinleştirin