Tatvan'a yeni çocuk acil servisi açıldı.

Bitlis Tatvan Devlet Hastanesi bünyesinde hizmet verecek olan Çocuk Acil Servisi hizmete sokularak bu alanda hissedilen eksiklik giderildi.


Geçtiğimiz yıl hizmete giren Bitlis Tatvan Devlet Hastanesinde bir ilk daha gerçekleştirildi. Hastane yönetimi tarafından yapılan çalışma sonucu 24 saat uzman çocuk doktorunun hizmet vereceği çocuk acil ünitesi ile önemli bir açık kapatıldı.

Konu hakkında açıklama yapan Bitlis Kamu Hastaneler Birliği Genel Sekreteri Adnan Budak, Hastanemizde bir yeniliğe daha imza atıyoruz. Çocuk acil servisi daha önce erişkin acil bünyesinde birlikte bulunuyordu. Bu eksikliği gidermek için 16 yataklı ve 24 saat uzman çocuk doktorunun bulunacağı bir ünite hazırladık. Burası en üst düzey tıbbi bakımın verileceği modern cihazlarla donatıldı dedi.

Yazar Hakkında:

Yorum Gönder

[blogger][facebook]

Bitlis Haberleri, Bitlis Haber, Son Dakika Bitlis Tatvan Haberleri - Bitlis Tatvan Haber

Son Dakika Bitlis Haberleri,Bitlis, Bitlis Haber, Tatvan, Tatvan Haberleri, Ahlat, Ahlat Haberleri, Adilcevaz, Adilcevaz Haberleri,Hizan, Hizan Haberleri,Mutki, Mutki Haberleri,Güroymak, Güroymak Haberleri, Van Haberleri Sitesi. https://www.bitlistatvanhaber.com/

İletişim Formu

Ad

E-posta *

Mesaj *

Blogger tarafından desteklenmektedir.
Javascript Devre Dışı BırakLütfen Tüm Widget'ı Görmek İçin Javascript'i Etkinleştirin